KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967282

nr 1596 7282

Manne Hallengren (1875-1951), Sverige. Signerad, sommarlandskap. Olja på duk, 44x63 cm, yttermått inklusive ram: 60x78 cm

Utrop:

600 kr

måndag 5 februari 2024
kl 18:43:34